Išvyka į Klaipėdą

Išvykos dalyviai domėjosi patirtimi, kurią Centras, kaip Klaipėdos miesto savivaldybės neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi veiksmų plano 2016-2019 metams įgyvendinimo koordinatorius, yra sukaupęs neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi srityje. Ypač įdomu ir aktualu buvo išgirsti apie 2016 m. birželio - rugpjūčio mėn. VšĮ Klaipėdos valstybinės kolegijos atliktą tyrimą „Klaipėdos miesto gyventojų, darbdavių ir kitų socialinių partnerių neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi poreikiai“. Šį tyrimą užsakė Klaipėdos miesto savivaldybės administracija.

Po išsamaus Centro direktorės R.Stirbienės ir neformaliojo suaugusiųjų švietimo koordinatorės – metodininkės V.Lideikytė  tyrimo rezultatų pristatymo visi dalyviai pritarė, kad toks tyrimas labai reikalingas norint siekti geresnių rezultatų neformaliojo suaugusiųjų švietime. Klaipėdos mieste žengtas rimtas žingsnis stiprinant neformalųjį suaugusiųjų švietimą, nes tyrimo rezultatai leidžia  numatyti priemones ir veiksmus, padedančius plėtoti suaugusiųjų mokymąsi visą gyvenimą.

Edukacinės išvykos dalyviai taip pat aplankė Mažosios Lietuvos istorijos muziejų. Edukacinio užsiėmimo „Klaipėdos pilies raida“ metu sužinota daug įdomių faktų ne tik apie Klaipėdos pilį, jos istoriją, bet ir apie kaiminystėje gyvenusius žemaičius.

Aut. teisės PS 2016
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas